Multibeton

Acount Manager Multibeton CZ

Popis pracovní nabídky

Zkušený podnikatelský tým (společnost Tepelná čerpadla Morava) rozjíždí v České republice unikátní projekt. Nové velko-obchodní zastoupení kvalitního německého výrobce podlahového vytápění – společnosti Multibeton. Pokud máš chuť rozšiřovat síť realizačních firem z řad stavebních společností, architektů a projektantů, ozvi se nám. Náš klient má s podnikáním řadu zkušeností. Již nyní patří k největším realizačním společnostem švédské značky tepelných čerpadel IVT. Topenařině rozumí a chce do svého týmu dravce zaměřeného na výsledek. Jsi to ty? Tvou náplní z počátku bude rozšiřování sítě realizačních partnerů, pomoc s vypracováním zakázek a školením nových partnerů. V průběhu 6-12 měsíců přibydou do tvého týmu další dva podřízení obchodníci a kolegové, specializující se na technické dotazy a vypracování cenových nabídek. Nehledáme pouze obchodníka, hledáme především budovatele, který vnímá jako výzvu vytvořit si, s podporou zázemí existující společnosti, vlastní tým podřízených kolegů. Pojď si promluvit a uvidíme, zda máš co nabídnout. Pokud se nám budeš líbit, domluvíme se téměř na čemkoliv.

Rádi se s Vámi potkáme on-line

Věříme, že k lepší práci a kvalitnějšímu životu není potřeba ohrožovat zdraví své ani jiných, zároveň ale není žádoucí otálet. Spojme se tedy už teď a dál postupujme dle aktuálních možností a vzájemné dohody.

Jsme si plně vědomi závažnosti situace, a tak se s Vámi rádi potkáme on-line!

Veškeré vybavení k tomu máme, Vy potřebujete pouze PC nebo notebook s kamerou, případně chytrý telefon. Zbytek je pro Vás připraven na dosah jednoho kliknutí

Co bude vaší naplní?

Tvořit a rozšiřovat portfolio realizačních firem

Zpracovávat cenové nabídky

Zaškolovat nové partnery

Poskytovat podporu obchodním partnerům

Co požadujeme?

Vzdělání v oboru TZB nebo vztah k topenářskému oboru je výhodou

Aktivní obchodní přístup a empatii na navázání vztahu se zákazníkem

Plnění obchodního plánu a vedení reportingu pro svého vedoucího

Znalost MS Office a ŘP skupiny B (znalost práce v CADu a CRM Raynet výhodou)

Co získáte?

Volnost, odpovědnost a seberealizaci

Pružnou pracovní dobu a neomezený výdělek

Klíčovo pozici – tvůrce nové značky na Českém trhu

Uznání, respekt a možnost tvorby vlastního oddělení

Co bude vaší náplní?
Co požadujeme?
Co získáte?

Kompletní video-popis pozice

O firmě

Jsme parta nadšenců, která má svou práci jako poslání. Nyní působíme jako lídr na trhu instalací tepelných čerpadel. Staráme se o teplo domova, čistý vzduch nebo dostatek elektrické energie. Prodáváme technologie 21. století – tepelná čerpadla, materiálově pokročilá podlahová vytápění, rekuperační systémy a fotovoltaické elektrárny. Za účelem rozšiřování velkoobchodu značky Multibeton jsme však založili novou společnost (obsah stránky Multibeton.cz ještě odpovídá původnímu provozovateli domény, nicméně než budou upraveny, můžete mrknout na naše stávající stránky https://tc-morava.cz/). Více na naší video-schůzce.

SKVĚLÉ BENEFITY

Benefity na které se můžete těšit

Fix + provize
70.000,- Kč

Pružná
pracovní doba

Firemní
automobil

Školení
a vzdělávání

Lukášovo motto: “Existuje pět základních vlastností, které dělají každý tým skvělý: komunikace, důvěra, kolektivní odpovědnost, starostlivost a hrdost. Rád si představuji každou z nich jako oddělený prst na pěsti.”

Časté dotazy

Potřebujeme vlajkonoše, který s hrdostí ponese vlajku Multibeton na Český trh.
Je výhodou mít praktické zkušenosti v topenářském oboru nebo vzdělání v oboru TZB. Na druhou stranu, kde je vůle a chuť, tam se najde i řešení!
Určitě ne. Je potřeba trochu technického myšlení, ale pohlaví pro nás není kritériem.
Ano, ale pokud preferujete spíše spolupráci na DPP nebo IČ, jsme otevřeni diskusi.
Ano. Pro nás je hlavní výsledek v podobě zasmluvněných a aktivních partnerů.
Tak vám pomůžeme. Jsme přece tým 😉

Jak vypadá spolupráce s OBCHODNÍCI, s.r.o.?

Co získáte, když se přihlásíte u nás?

Specializujeme se na obsazování obchodních a manažerských pozic a personalisté našemu úsudku důvěřují. Ve výběrovém řízení stojíme na Vaší straně! Vždy prodáváme Váš talent a nikdy nedopustíme neférové jednání. Pro Vaši prezentaci využijeme nejmodernější technologie a přidáme i osobní doporučení. S námi máte desetkrát větší šanci uspět, než když do firmy pošlete pouze životopis nebo motivační dopis.

Zakládáme si na tom, že pečlivě posuzujeme každého kandidáta, zkoumáme jeho kvality a společně posuzujeme možnosti. Na obsazování obchodních pozic se specializujeme již řadu let, takže dokážeme určit, které kvality jsou na danou pozici potřeba.

Může se stát, že dojdeme i k tomu, že v nabídce máme vhodnější pozici, než je ta, na kterou jste se původně hlásili.

Pokud se stane, že neuspějete u pozice, kterou jste si vybrali, je zde možnost dohodnout se na Vašem zastupování. V takovém případě si stanovíme cíle (jaký si představujete plat, obor, lokalitu, co už nechcete v práci zažívat, atd.) a budeme Vám hledat to správné uplatnění.

Zkrátka, nebudete v tom sami. Vaše zkušenosti skvěle prodáme a společně dosáhneme cíle.

Nevybrali jste si z pozic, které jsou aktuálně v nabídce?

OZVĚTE SE! STANOVÍME CÍLE A VYSNĚNOU PRÁCI VÁM NAJDEME!

VOLNÉ POZICE

Další volné pozice, které obsazujeme

NAKOPNEME TO SPOLEČNĚ

Chcete vyhledat ten správný článek do skládačky?

Potřebujete doplnit tým? Máte problémy s fluktuací? Nebo jen ne a ne najít toho správného člověka? Pak se na nás neváhejte obrátit. Zkonzultujeme, vyhodnotíme situaci, nebo vám toho pravého rovnou najdeme.

Než odejdete...

Řekněte nám, prosím, proč jste se rozhodli nepřihlásit