NOVATRONIC s.r.o.

Inventor specialista

Popis pracovní nabídky

3D modelování je Vaše vášeň? Nevadí, že nemáte roky praxe..máme připraveného mentora, který bude stát po vašem boku. Pokud jste ze Šumperka či okolí, máte chuť pracovat v mladém pohodovém kolektivu a zároveň ve společnosti, která je špičkou v oboru školního nábytku, napište nám. Buď se přesvědčíte, že vaše současné směřování je správné, nebo si sedneme a vy poznáte, že za své dovednosti, elán a nadšení můžete získat víc!

Rádi se s Vámi potkáme on-line

Věříme, že k lepší práci a kvalitnějšímu životu není potřeba ohrožovat zdraví své ani jiných, zároveň ale není žádoucí otálet. Spojme se tedy už teď a dál postupujme dle aktuálních možností a vzájemné dohody.

Jsme si plně vědomi závažnosti situace, a tak se s Vámi rádi potkáme on-line!

Veškeré vybavení k tomu máme, Vy potřebujete pouze PC nebo notebook s kamerou, případně chytrý telefon. Zbytek je pro Vás připraven na dosah jednoho kliknutí

Co bude vaší naplní?

Návrh a sestavování 3D knihovny
Práce s programem Inventor
Spolupráce se stávajícím portfoliem produktů
Digitalizace výroby a její zavádění do praxe

Co požadujeme?

Praktickou znalost programu Inventor (1-2 roky)
Orientace v technických výkresech
Základní znalost programování
Základní znalost AJ

Co získáte?

Práci v mladém a pohodovém kolektivu (20-30 let)
Moderní pracovní zázemí a prvotřídní výpočetní techniku
Zaměstnanecké slevy na výrobu kuchyně či nábytku + 23 dnů dovolené
Respekt k zaměstnanci a výhody rodinné firmy s plochou organizační strukturou

Co bude vaší náplní?
Co požadujeme?
Co získáte?

Kompletní video-popis pozice

O firmě

Firma NOVATRONIC, s.r.o. je výrobní společnost, která se na českém trhu s nábytkem pohybuje již přes 25 let a to od roku 1991 (dříve jako Vladimír Mikulec Ing. – NOVATRONIC). Nyní firma provozuje dva výrobní závody ve Vikýřovicích a Oskavě kde v současné době zaměstnává přes 65 zaměstnanců. Hlavním zaměřením je výroba nábytku prostřednictvím vlastní kovovýroby vč. lakovny a dřevovýroby s velkým podílem moderních CNC technologií. Mezi hlavní sortiment patří kancelářský nábytek, školní nábytek a laboratorní nábytek. Dále se firma zabývá zakázkovou výrobou a to hlavně vybavením hotelů, bytových domů, pečovatelských zařízení nebo například komerčních prostor. Výrobky firmy NOVATRONIC, s.r.o. jsou dodávány jak na tuzemský trh, tak i do zahraničí a to zejména do Francie, Německa, Belgie, Holandska či na Slovensko. Výrobou projde ročně přes 15 000 kusů nábytku z čehož přes 6 000 kusů tvoří atypické výrobky konstruované dle požadavků zákazníka vč. kuchyní a vestavěných skříní. Menších produktů, komponent a polotovarů tato výroba vyprodukuje ročně přes 90 000 kusů.

SKVĚLÉ BENEFITY

Benefity na které se můžete těšit

Fix + odměny
33-40.000

Příspěvek
na stravování

Výrobu vaší kuchyně
a nábytku za hubičku

Mladý kolektiv
a vzdělávání

Pavel je šéf, pro kterého je radost pracovat. Férový, s vlastní vizí, akční ale také s otevřenou náručí a připravený podat pomocnou ruku. Miluje svou rodinu a práci ale také kolo a dobré vínko.

Časté dotazy

Protože rosteme a chceme maximálně modernizovat výrobu.
Ano. Očekáváme, že vás tento program nebudeme muset učit. Na druhou stranu co se týká procesů a implementace 3D knihovny, budete mít k ruce zkušeného mentora.
Určitě ne. Je potřeba mít obchodní talent a trochu technického cítění, ale pohlaví pro nás není kritériem.
Ano. Hledáme do týmu pracanta na plný úvazek.
Očekáváme denní přítomnost v sídle naší společnosti v Šumperku. Kdy začnete pracovní dobu je na dohodě. Týdenní fond je dán a rozvržení pracovní doby je závislé především na hotové práci.
Tak vám pomůžeme. Jsme přece tým 😉

Jak vypadá spolupráce s OBCHODNÍCI, s.r.o.?

Co získáte, když se přihlásíte u nás?

Specializujeme se na obsazování obchodních a manažerských pozic a personalisté našemu úsudku důvěřují. Ve výběrovém řízení stojíme na Vaší straně! Vždy prodáváme Váš talent a nikdy nedopustíme neférové jednání. Pro Vaši prezentaci využijeme nejmodernější technologie a přidáme i osobní doporučení. S námi máte desetkrát větší šanci uspět, než když do firmy pošlete pouze životopis nebo motivační dopis.

Zakládáme si na tom, že pečlivě posuzujeme každého kandidáta, zkoumáme jeho kvality a společně posuzujeme možnosti. Na obsazování obchodních pozic se specializujeme již řadu let, takže dokážeme určit, které kvality jsou na danou pozici potřeba.

Může se stát, že dojdeme i k tomu, že v nabídce máme vhodnější pozici, než je ta, na kterou jste se původně hlásili.

Pokud se stane, že neuspějete u pozice, kterou jste si vybrali, je zde možnost dohodnout se na Vašem zastupování. V takovém případě si stanovíme cíle (jaký si představujete plat, obor, lokalitu, co už nechcete v práci zažívat, atd.) a budeme Vám hledat to správné uplatnění.

Zkrátka, nebudete v tom sami. Vaše zkušenosti skvěle prodáme a společně dosáhneme cíle.

Nevybrali jste si z pozic, které jsou aktuálně v nabídce?

OZVĚTE SE! STANOVÍME CÍLE A VYSNĚNOU PRÁCI VÁM NAJDEME!

VOLNÉ POZICE

Další volné pozice, které obsazujeme

NAKOPNEME TO SPOLEČNĚ

Chcete vyhledat ten správný článek do skládačky?

Potřebujete doplnit tým? Máte problémy s fluktuací? Nebo jen ne a ne najít toho správného člověka? Pak se na nás neváhejte obrátit. Zkonzultujeme, vyhodnotíme situaci, nebo vám toho pravého rovnou najdeme.

Než odejdete...

Řekněte nám, prosím, proč jste se rozhodli nepřihlásit