UVAX

Mechanik-seřizovač

Popis pracovní nabídky

Máte zkušenosti s údržbou a opravami strojů a už potřebujete změnu? V zavedené a léty ověřené firmě Uvax v Šumperku se právě otevřela nová pozice! Můžete se těšit na jednosměnný provoz, odpovídající ohodnocení ale i zodpovědnost. Nehledáme programátora – hledáme řemeslníka se vztahem/znalostí klasických obráběcích strojů, přípravků a lisů.

UVAX

Co bude vaší naplní?

Údržba/seřizování a další nastavování strojů a zařízeni

Péče o přidělené přípravky, nářadí, nástroje a měřidla a ostatní vybavení

Oprava a standardní údržba tvářecích přípravků

Práce na konvenčních strojích jako je soustruh, pila, bruska, fréza atd.

Co požadujeme?

SOU/SŠ technického zaměření – strojírenský obor, mechanik-seřizovač

Praxe v oboru výhodou

Manuální zručnost a zodpovědný přístup

Základní znalost práce na PC

Co získáte?

Práce na HPP s možností na dobu neurčitou

Kompletní zaškolení a podporu

Kvalitní mzdové ohodnocení + prémie

Jednosměnný provoz

O firmě

Naše společnost UVAX, se sídlem v Šumperku, se specializuje na produkty z kovových, drátěných materiálů pro potravinářský, farmaceutický a chemický průmysl. Za více než dvacetiletého působení na trhu jsme zrealizovali desítky zajímavých projektů po celé České republice a v zahraničí. Hlavním výrobním programem jsou produkty z ocelového a nerezového drátu, které jsou převážně aplikovány při výrobě kuchyní, bytových doplňků a šatních skříní. Vlastní výroba je realizována kvalifikovanými pracovníky s mnohaletou zkušeností v oboru. Produkty prochází důslednou výstupní kontrolou, která zajišťuje vysokou kvalitu vyráběné produkce.

VOLNÉ POZICE

Pozice které právě obsazujeme

NAKOPNEME TO SPOLEČNĚ

Chcete podpořit váš projekt?

orem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labconsectetur, adipisci velit, sed quia non numquam eius modi tempora incidunt ut labore et dolore magnam aliquam quaerat voluptatem.