AGRO-partner s.r.o.

Obchodně technický zástupce

Popis pracovní nabídky

Už Vás nebaví prodávat virtuální služby a rádi byste za sebou viděli fyzický výsledek vaší práce? Máte kladný vztah k přírodě a věříte, že podpora venkova má smysl? Nemáte rádi naškrobené límečky a jednání v zasedačkách? Pokud se nebojíte nazout holínky, vyhrnout si rukávy a máte rádi spojení obchodu, techniky, stavařiny a zemědělství, pak je to výzva pro Vás! Hledáme obchodně-technického specialistu pro našeho zákazníka – společnost Agropartner, která je lídrem na poli automatizace zemědělství. Pozice je pestrá z pohledu cestování, promíchání obchodu, zemědělství, moderních technologií a projektového vedení. Navíc jste maximálně pružní co se týká organizace vaší práce a soukromého času. Společnost Agropartner zastupuje na českém trhu nizozemskou společnost Lely, a za 30 let působení má na kontě stovky úspěšně dokončených projektů, o které se budete moct při jednání opřít.

Rádi se s Vámi potkáme on-line

Věříme, že k lepší práci a kvalitnějšímu životu není potřeba ohrožovat zdraví své ani jiných, zároveň ale není žádoucí otálet. Spojme se tedy už teď a dál postupujme dle aktuálních možností a vzájemné dohody.

Jsme si plně vědomi závažnosti situace, a tak se s Vámi rádi potkáme on-line!

Veškeré vybavení k tomu máme, Vy potřebujete pouze PC nebo notebook s kamerou, případně chytrý telefon. Zbytek je pro Vás připraven na dosah jednoho kliknutí

Co bude vaší naplní?

Obchodní činnost a prezentace technologií

Vedení jednotlivých projektů

Dozorování dodávek, instalací a poprodejních služeb

Účast na celostátních i regionálních výstavách

Co požadujeme?

Chuť pracovat v oboru zemědělství

Řešení nejen po obchodní ale i technické stránce

Obchodní zkušenosti a zájem o moderní technologie

Řidičský průkaz B, znalost MS Office

Co získáte?

Jasný fix a participaci na zisku projektů

Služební automobil, notebook, mobilní telefon

Práci s lídrem v oblasti Hi-tech zemědělství

Velký důraz klademe na “wellbeing”

Co bude vaší náplní?
Co požadujeme?
Co získáte?

Kompletní video-popis pozice

ZAUJALA VÁS NABÍDKA? CHCETE SKUTEČNĚ USPĚT?

MY JSME SPECIALISTÉ, PRODÁME VAŠE ZKUŠENOSTI!

Vyplňte přihlašovací formulář nebo nám zavolejte, společně uspějeme!

O firmě

Společnost AGRO-partner s.r.o. je českou rodinnou firmou. Společně se svými partnery uplatňuje řešení, která vytváří prosperující a udržitelnou budoucnost zemědělství. Jsou průkopníky a vizionáři v oblasti stájových technologií a zemědělské techniky již od roku 1991.

Za vším stojí Ing. Jaroslav Hrůša, který naší společnost založil. Klíčový byl pro firmu počátek spolupráce s rakouskou firmou Case, resp. Steyr, která vyrábí spolehlivé traktory. Získali jsme tím své místo na trhu a spokojení zákazníci nám jen přibývali. Dalším milníkem byl rok 2003, kdy si nás vybrala nizozemská společnost Lely jako jediného importéra veškerého svého sortimentu do České a Slovenské republiky. V duchu tradice Lely jsme začali působit na trhu jako inovátor v zemědělství. Nejen smysluplnými inovátorskými technologiemi s budoucností, ale také svým nadstandardním servisem. Náš dominantní podíl na trhu je dán obrovským náskokem uceleného automatizačního a informačního konceptu firmy Lely před ostatními výrobci a dodavateli.

Za naši poctivou práci sbíráme i mnohá ocenění. V roce 2019 jsme získali cenu Český lídr Jihočeského kraje. V roce 2022 jsme toto prestižní ocenění obhájili. Každoročně nám je udělován GOLD certifikát od společnosti Lely a AAA+ od firmy Bisnode.

Chceme být ti nejlepší v oboru, proto neustále sledujeme vývoj na trhu u nás i v zahraničí, necháváme se inspirovat a sami neustále rozvíjíme své schopnosti a dovednosti. Nehledáme nejjednodušší cestu, ale vyhovující a udržitelná řešení. Prodejem a montáží produktů naše služby nekončí. Zákazníkům poskytujeme také profesionální servisní a skladové služby, školení, odborné poradentství a semináře. A v neposlední řadě klademe důraz na týmovou spolupráci. AGRO-partner s.r.o. tvoří několik oddělení. Máme vlastní projekční tým, tým pro podporu řízení farem, prodejní a poprodejní tým, instalační a servisní tým. Klíčové jsou pro nás i vztahy s partnery. Na Slovensku úzce spolupracujeme s dceřinou firmou DTC SK s.r.o.

SKVĚLÉ BENEFITY

Benefity na které se můžete těšit

Fix + odměny
45-100.000 Kč

Příspěvek
na stravování

Firemní
automobil

Školení
a vzdělávání

Petr je ředitel společnosti ale hlavně člověk, který zná firmu, procesy a obchod dokonale. Je to tedy parťák, který Vám bude oporou v jakékoli situaci.

Časté dotazy

Protože se nám daří a potřebujeme posilu.
Ne, pro nováčky máme školení, po kterém budou mít přehled o technologiích užívaných v zemědělství i o našich produktech. Každopádně přehled o oblasti zemědělství by mohl být výhodou.
Určitě ne. Je potřeba mít obchodní talent a alespoň částečný přehled o zemědělství, ale pohlaví pro nás není kritériem.
Ano. Hledáme do týmu pracanta na plný úvazek.
Ano. Pro nás jsou hlavní spokojení klienti a viditelný výsledek Vaší činnosti.
Tak vám pomůžeme. Jsme přece tým 😉

Jak vypadá spolupráce s OBCHODNÍCI, s.r.o.?

Co získáte, když se přihlásíte u nás?

Specializujeme se na obsazování obchodních a manažerských pozic a personalisté našemu úsudku důvěřují. Ve výběrovém řízení stojíme na Vaší straně! Vždy prodáváme Váš talent a nikdy nedopustíme neférové jednání. Pro Vaši prezentaci využijeme nejmodernější technologie a přidáme i osobní doporučení. S námi máte desetkrát větší šanci uspět, než když do firmy pošlete pouze životopis nebo motivační dopis.

Zakládáme si na tom, že pečlivě posuzujeme každého kandidáta, zkoumáme jeho kvality a společně posuzujeme možnosti. Na obsazování obchodních pozic se specializujeme již řadu let, takže dokážeme určit, které kvality jsou na danou pozici potřeba.

Může se stát, že dojdeme i k tomu, že v nabídce máme vhodnější pozici, než je ta, na kterou jste se původně hlásili.

Pokud se stane, že neuspějete u pozice, kterou jste si vybrali, je zde možnost dohodnout se na Vašem zastupování. V takovém případě si stanovíme cíle (jaký si představujete plat, obor, lokalitu, co už nechcete v práci zažívat, atd.) a budeme Vám hledat to správné uplatnění.

Zkrátka, nebudete v tom sami. Vaše zkušenosti skvěle prodáme a společně dosáhneme cíle.

Nevybrali jste si z pozic, které jsou aktuálně v nabídce?

OZVĚTE SE! STANOVÍME CÍLE A VYSNĚNOU PRÁCI VÁM NAJDEME!

VOLNÉ POZICE

Další volné pozice, které obsazujeme

NAKOPNEME TO SPOLEČNĚ

Chcete vyhledat ten správný článek do skládačky?

Potřebujete doplnit tým? Máte problémy s fluktuací? Nebo jen ne a ne najít toho správného člověka? Pak se na nás neváhejte obrátit. Zkonzultujeme, vyhodnotíme situaci, nebo vám toho pravého rovnou najdeme.

Než odejdete...

Řekněte nám, prosím, proč jste se rozhodli nepřihlásit