AGRO-partner s.r.o.

Obchodně technický zástupce

Popis pracovní nabídky

Už Vás nebaví prodávat virtuální služby a rádi byste za sebou viděli fyzický výsledek vaší práce? Máte kladný vztah k přírodě a věříte, že podpora venkova má smysl? Nemáte rádi naškrobené límečky a jednání v zasedačkách? Pokud se nebojíte nazout holínky, vyhrnout si rukávy a máte rádi spojení obchodu, techniky, stavařiny a zemědělství, pak je to výzva pro Vás! Hledáme obchodně-technického specialistu pro našeho zákazníka – společnost Agropartner, která je lídrem na poli automatizace zemědělství. Pozice je pestrá z pohledu cestování, promíchání obchodu, zemědělství, moderních technologií a projektového vedení. Navíc jste maximálně pružní co se týká organizace vaší práce a soukromého času. Společnost Agropartner zastupuje na českém trhu nizozemskou společnost Lely, a za 30 let působení má na kontě stovky úspěšně dokončených projektů, o které se budete moct při jednání opřít.

Rádi se s Vámi potkáme on-line

Věříme, že k lepší práci a kvalitnějšímu životu není potřeba ohrožovat zdraví své ani jiných, zároveň ale není žádoucí otálet. Spojme se tedy už teď a dál postupujme dle aktuálních možností a vzájemné dohody.

Jsme si plně vědomi závažnosti situace, a tak se s Vámi rádi potkáme on-line!

Veškeré vybavení k tomu máme, Vy potřebujete pouze PC nebo notebook s kamerou, případně chytrý telefon. Zbytek je pro Vás připraven na dosah jednoho kliknutí

Co bude vaší naplní?

Obchodní činnost a prezentace technologií

Vedení jednotlivých projektů

Dozorování dodávek, instalací a poprodejních služeb

Účast na celostátních i regionálních výstavách

Co požadujeme?

Chuť pracovat v oboru zemědělství

Řešení nejen po obchodní ale i technické stránce

Obchodní zkušenosti a zájem o moderní technologie

Řidičský průkaz B, znalost MS Office

Co získáte?

Jasný fix a participaci na zisku projektů

Služební automobil, notebook, mobilní telefon

Práci s lídrem v oblasti Hi-tech zemědělství

Velký důraz klademe na “wellbeing”

Kompletní video-popis pozice

ZAUJALA VÁS NABÍDKA? CHCETE SKUTEČNĚ USPĚT?

MY JSME SPECIALISTÉ, PRODÁME VAŠE ZKUŠENOSTI!

Vyplňte přihlašovací formulář nebo nám zavolejte, společně uspějeme!

O firmě

Společnost AGRO-partner s.r.o. je českou rodinnou firmou. Společně se svými partnery uplatňuje řešení, která vytváří prosperující a udržitelnou budoucnost zemědělství. Jsou průkopníky a vizionáři v oblasti stájových technologií a zemědělské techniky již od roku 1991.

Za vším stojí Ing. Jaroslav Hrůša, který naší společnost založil. Klíčový byl pro firmu počátek spolupráce s rakouskou firmou Case, resp. Steyr, která vyrábí spolehlivé traktory. Získali jsme tím své místo na trhu a spokojení zákazníci nám jen přibývali. Dalším milníkem byl rok 2003, kdy si nás vybrala nizozemská společnost Lely jako jediného importéra veškerého svého sortimentu do České a Slovenské republiky. V duchu tradice Lely jsme začali působit na trhu jako inovátor v zemědělství. Nejen smysluplnými inovátorskými technologiemi s budoucností, ale také svým nadstandardním servisem. Náš dominantní podíl na trhu je dán obrovským náskokem uceleného automatizačního a informačního konceptu firmy Lely před ostatními výrobci a dodavateli.

Za naši poctivou práci sbíráme i mnohá ocenění. V roce 2019 jsme získali cenu Český lídr Jihočeského kraje. V roce 2022 jsme toto prestižní ocenění obhájili. Každoročně nám je udělován GOLD certifikát od společnosti Lely a AAA+ od firmy Bisnode.

Chceme být ti nejlepší v oboru, proto neustále sledujeme vývoj na trhu u nás i v zahraničí, necháváme se inspirovat a sami neustále rozvíjíme své schopnosti a dovednosti. Nehledáme nejjednodušší cestu, ale vyhovující a udržitelná řešení. Prodejem a montáží produktů naše služby nekončí. Zákazníkům poskytujeme také profesionální servisní a skladové služby, školení, odborné poradentství a semináře. A v neposlední řadě klademe důraz na týmovou spolupráci. AGRO-partner s.r.o. tvoří několik oddělení. Máme vlastní projekční tým, tým pro podporu řízení farem, prodejní a poprodejní tým, instalační a servisní tým. Klíčové jsou pro nás i vztahy s partnery. Na Slovensku úzce spolupracujeme s dceřinou firmou DTC SK s.r.o.

SKVĚLÉ BENEFITY

Benefity na které se můžete těšit

Fix + odměny
45-100.000 Kč

Příspěvek
na stravování

Firemní
automobil

Školení
a vzdělávání

Petr je ředitel společnosti ale hlavně člověk, který zná firmu, procesy a obchod dokonale. Je to tedy parťák, který Vám bude oporou v jakékoli situaci.

Časté dotazy

Protože se nám daří a potřebujeme posilu.
Ne, pro nováčky máme školení, po kterém budou mít přehled o technologiích užívaných v zemědělství i o našich produktech. Každopádně přehled o oblasti zemědělství by mohl být výhodou.
Určitě ne. Je potřeba mít obchodní talent a alespoň částečný přehled o zemědělství, ale pohlaví pro nás není kritériem.
Ano. Hledáme do týmu pracanta na plný úvazek.
Ano. Pro nás jsou hlavní spokojení klienti a viditelný výsledek Vaší činnosti.
Tak vám pomůžeme. Jsme přece tým 😉

Jak vypadá spolupráce s OBCHODNÍCI, s.r.o.?

Co získáte, když se přihlásíte u nás?

Specializujeme se na obsazování obchodních a manažerských pozic a personalisté našemu úsudku důvěřují. Ve výběrovém řízení stojíme na Vaší straně! Vždy prodáváme Váš talent a nikdy nedopustíme neférové jednání. Pro Vaši prezentaci využijeme nejmodernější technologie a přidáme i osobní doporučení. S námi máte desetkrát větší šanci uspět, než když do firmy pošlete pouze životopis nebo motivační dopis.

Zakládáme si na tom, že pečlivě posuzujeme každého kandidáta, zkoumáme jeho kvality a společně posuzujeme možnosti. Na obsazování obchodních pozic se specializujeme již řadu let, takže dokážeme určit, které kvality jsou na danou pozici potřeba.

Může se stát, že dojdeme i k tomu, že v nabídce máme vhodnější pozici, než je ta, na kterou jste se původně hlásili.

Pokud se stane, že neuspějete u pozice, kterou jste si vybrali, je zde možnost dohodnout se na Vašem zastupování. V takovém případě si stanovíme cíle (jaký si představujete plat, obor, lokalitu, co už nechcete v práci zažívat, atd.) a budeme Vám hledat to správné uplatnění.

Zkrátka, nebudete v tom sami. Vaše zkušenosti skvěle prodáme a společně dosáhneme cíle.

Nevybrali jste si z pozic, které jsou aktuálně v nabídce?

OZVĚTE SE! STANOVÍME CÍLE A VYSNĚNOU PRÁCI VÁM NAJDEME!

VOLNÉ POZICE

Další volné pozice, které obsazujeme

Multibeton

NAKOPNEME TO SPOLEČNĚ

Chcete vyhledat ten správný článek do skládačky?

Potřebujete doplnit tým? Máte problémy s fluktuací? Nebo jen ne a ne najít toho správného člověka? Pak se na nás neváhejte obrátit. Zkonzultujeme, vyhodnotíme situaci, nebo vám toho pravého rovnou najdeme.

Než odejdete...

Řekněte nám, prosím, proč jste se rozhodli nepřihlásit

Než odejdete...

Řekněte nám, prosím, proč jste se rozhodli nepřihlásit