Vítkovice IT Solutions

Obchodník junior

Popis pracovní nabídky

Umíte obchodovat a vyznáte se v IT problematice? Tak nám ukažte, že jste náš člověk! Obchodnímu řemeslu se můžeš učit od těch nejlepších a pomáhat nám měnit svět. Vaším posláním na pozici Obchodní zástupce bude rozvíjet a posilovat postavení společnosti Vítkovice IT Solutions na trhu. Budete našim zákazníkům dodávat prvotřídní řešení, která revolučním způsobem usnadňují práci nebo život. Stojíme například za informačním systémem pro tísňovou linku 112 nebo systémem eCall. Zkrátka nejsme žádný béčka. Chcete i vy přestoupit do nejvyšší ligy? Tak neváhejte a ozvěte se!

Vítkovice IT Solutions

Co bude vaší naplní?

Péče o stávající zákazníky i akvizice nových, udržování a rozvoj vztahů s klíčovými zákazníky

Zpracování nabídek a vytváření strategie pro svěřený region

Prezentace IT/ICT technologií

Komunikace a spolupráce při přípravě obchodních příležitostí a projektů

Co požadujeme?

SŠ/VŠ vzdělání technického směru

Orientace v IT technologiích, znalost „IT jazyka“

Schopnost naslouchat a navrhovat řešení

ŘP sk. B, aktivní řidič

Co získáte?

Zázemí stabilní společnosti, která patří ke špičce ve svém oboru

Motivující platové ohodnocení, závislé na vlastním výkonu

Odborné vzdělávání

Prostor pro osobní a kariérní růst

O firmě

VÍTKOVICE IT SOLUTIONS a. s. poskytuje komplexní služby v oblastech Informačních technologií. Vaším posláním na pozici Obchodní zástupce bude rozvíjet a posilovat postavení společnosti Vítkovice IT Solutions na trhu. Budete našim zákazníkům dodávat prvotřídní řešení, která revolučním způsobem usnadňují práci nebo život. Stojíme například za informačním systémem pro tísňovou linku 112 nebo systémem eCall.

Zaměřujeme se na infrastrukturu a bezpečnost IT, vývoj aplikací a průmyslovou automatizaci. Vzhledem ke komplexnosti poskytovaných služeb zajišťujeme roli systémového integrátora rozsáhlých řešení.

Společnost navazuje na inovativní práci svých předchůdců, kteří se ve strojírensko-hutní společnosti VÍTKOVICE zabývali automatizovaným zpracováním dat před více než 90 lety a vždy přinášeli, přinášejí a budou přinášet svým zákazníkům progresivní řešení zaměřené na podporu jejich podnikání, bezpečí, komunikaci a další oblasti života.

VOLNÉ POZICE

Pozice které právě obsazujeme

NAKOPNEME TO SPOLEČNĚ

Chcete podpořit váš projekt?

orem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labconsectetur, adipisci velit, sed quia non numquam eius modi tempora incidunt ut labore et dolore magnam aliquam quaerat voluptatem.