Vítkovice IT Solutions

Obchodník senior

Popis pracovní nabídky

Kvůli platu se do práce nastupuje. Jenže peníze nejsou všechno. Zpravidla kvůli lidem, vztahům, konkurenci nebo produktu se odchází. Znáte to taky? Hledáte změnu? Krabicová řešení už Vás nudí? Tak potom jste tu správně! U nás můžete využít svou síť kontaktů, ale naplno! Žádné omezení u nás neexistuje, protože každé řešení vyvíjíme přímo na míru klientovi. Uspějete tedy i tam, kde krabice už nestačí!

Vítkovice IT Solutions

Co bude vaší naplní?

Péče o stávající zákazníky i akvizice nových, využití vlastní sítě kontaktů

Zpracování nabídek a vytváření strategie pro svěřený region

Prezentace IT/ICT technologií

Komunikace a spolupráce při přípravě obchodních příležitostí a projektů

Co požadujeme?

SŠ/VŠ vzdělání technického směru

2 roky obchodování v IT branži

Schopnost naslouchat a navrhovat řešení

ŘP sk. B, aktivní řidič

Co získáte?

Produkt, který Vás nebude omezovat krabicovým řešením

Motivující platové ohodnocení, závislé na vlastním výkonu

Odborné vzdělávání

Prostor pro osobní a kariérní růst

O firmě

VÍTKOVICE IT SOLUTIONS a. s. poskytuje komplexní služby v oblastech Informačních technologií. Vaším posláním na pozici Obchodní zástupce bude rozvíjet a posilovat postavení společnosti Vítkovice IT Solutions na trhu. Budete našim zákazníkům dodávat prvotřídní řešení, která revolučním způsobem usnadňují práci nebo život. Stojíme například za informačním systémem pro tísňovou linku 112 nebo systémem eCall.

Zaměřujeme se na infrastrukturu a bezpečnost IT, vývoj aplikací a průmyslovou automatizaci. Vzhledem ke komplexnosti poskytovaných služeb zajišťujeme roli systémového integrátora rozsáhlých řešení.

Společnost navazuje na inovativní práci svých předchůdců, kteří se ve strojírensko-hutní společnosti VÍTKOVICE zabývali automatizovaným zpracováním dat před více než 90 lety a vždy přinášeli, přinášejí a budou přinášet svým zákazníkům progresivní řešení zaměřené na podporu jejich podnikání, bezpečí, komunikaci a další oblasti života.

VOLNÉ POZICE

Pozice které právě obsazujeme

NAKOPNEME TO SPOLEČNĚ

Chcete podpořit váš projekt?

orem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labconsectetur, adipisci velit, sed quia non numquam eius modi tempora incidunt ut labore et dolore magnam aliquam quaerat voluptatem.

Než odejdete...

Řekněte nám, prosím, proč jste se rozhodli nepřihlásit