Automa CZ, s.r.o.

PLC programátor

Popis pracovní nabídky

Orientujete se ve vývojovém prostředí TIA portál? Nebo máte zkušenosti se systémy jako je OMRON, BECKHOFF či SCHNEIDER ELECTRIC? Máte případně znalosti z oblasti robotizace jako je KUKA, ABB či FANUC? Pokud hledáte skutečně neformální prostředí, kompetentní vedení a super ohodnocení, máme něco pro Vás! Právě nyní obsazujeme pro společnost Automa CZ, která sídlí nedaleko Strakonic, pozici PLC programátora. Tato společnost už déle než třicet let navrhuje a vyrábí špičkové jednoúčelové stroje, unikátní výrobní linky a jedinečná robotizovaná pracoviště. Její služby využívají lídři trhu. Pokud jste nadšenec do programování a zajímá Vás automatizace, ozvěte se!

Automa CZ, s.r.o.

Co bude vaší naplní?

Úzká spolupráce s konstruktéry na vývoji nových zařízení.
Tvorba řídících programů nových jednoúčelových zařízení.
Finalizace detailů na základě zpětné vazby z montáže.
Zprovoznění stroje u zákazníka, zajištění servisu a potřebné podpory na dálku.

 

Co požadujeme?

Elektrotechnické vzdělání; §50 výhodou
Zkušenosti s programováním – používáme Siemens, TIA-portal
Zkušenosti s jednoúčelovými zařízeními
Řidičský průkaz sk. B, komunikativní znalost angličtiny

 

Co získáte?

Práci v menší, rostoucí, finančně zdravé a stabilní firmě
Zajímavé finanční ohodnocení dle schopností a zkušeností
Flexibilní pracovní dobu
5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování

 

O firmě

Společnost Automa CZ, s.r.o. již déle než třicet let navrhuje a vyrábí jednoúčelové stroje, výrobní linky a robotizovaná pracoviště. Se svými zákazníky vytváří komplexní řešení automatizace výroby zohledňující funkční, výkonnostní, bezpečností i ekonomické požadavky a pomáhá jim pružně reagovat na průmyslové trendy i měnící se poptávku. Společnost si zakládá na dlouhodobých vztazích, které jsou postaveny na vzájemné důvěře.

VOLNÉ POZICE

Pozice které právě obsazujeme

NAKOPNEME TO SPOLEČNĚ

Chcete podpořit váš projekt?

orem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labconsectetur, adipisci velit, sed quia non numquam eius modi tempora incidunt ut labore et dolore magnam aliquam quaerat voluptatem.