Pol-Skone

Recepční/Asistentka

Popis pracovní nabídky

Vaším úkolem bude starat se o příchozí klienty, pomáhat při organizaci chodu společnosti a připravovat podklady jednateli společnosti.

Pol-Skone

Co bude vaší naplní?

Péče o stávající i nově příchozí klienty na recepci
Administrativní podpora jednatele společnosti
Pomoc při organizaci chodu společnosti

Co požadujeme?

Minimálně SŠ s maturitou. Komunikace v AJ/NJ/PL výhodou.
Prokazatelná praxe v administrativě a organizaci
Pozitivní naladění a bezchybné vystupování

Co získáte?

Stabilní práci na HPP ve společnosti, která je lídrem na trhu stavebních výplní v ČR
Pravidelný příjem, možnost kariérního růstu a skvělý kolektiv společnosti
Příjemné pracoviště v Hradci Králové a poté v novém síle v Hrobicích

O firmě

Společnost POL-SKONE CZ je oficiálním zastoupením pro ČR a SR Polsko-Švédského výrobce interiérových dveří a oken. POL-SKONE disponuje čtyřmi výrobními závody s celkovou měsíční kapacitou 25.000 ks kompletů měsíčně, což z nás dělá jednoho z největších výrobců v Evropě. Za posledních 5 let společnost navíc investovala více než 1 mld. EUR do nových technologií výroby. I díky této investici můžeme garantovat našim zákazníkům více než 1.000 různých dekorů a špičkových povrchových úprav a zejména pak bezkonkurenční dobu 10 dnů výroby od termínu objednání.
V ČR se společnost za posledních 13 let soustředila zejména na developerské projekty. V současné době posilujeme naši pozici v B2B podnikání. Vzhledem k plánované expanzi, postupně posilujeme i obchodní tým, který má na starosti péči a akvizici firemních partnerů z řad stavebních, podlahářských a interiérových center. Máte chuť být součástí úspěšné společnosti?

VOLNÉ POZICE

Pozice které právě obsazujeme

NAKOPNEME TO SPOLEČNĚ

Chcete podpořit váš projekt?

orem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labconsectetur, adipisci velit, sed quia non numquam eius modi tempora incidunt ut labore et dolore magnam aliquam quaerat voluptatem.