AGRO-partner s.r.o.

Obchodně technický zástupce

Popis pracovní nabídky

Už Vás nebaví prodávat virtuální služby a rádi byste za sebou viděli fyzický výsledek vaší práce? Máte kladný vztah k přírodě a věříte, že podpora venkova má smysl? Nemáte rádi naškrobené límečky a jednání v zasedačkách? Pokud se nebojíte nazout holínky, vyhrnout si rukávy a máte rádi spojení obchodu, techniky, stavařiny a zemědělství, pak je to výzva pro Vás! Hledáme obchodně-technického specialistu pro našeho zákazníka – společnost Agropartner, která je lídrem na poli automatizace zemědělství. Pozice je pestrá z pohledu cestování, promíchání obchodu, zemědělství, moderních technologií a projektového vedení. Navíc jste maximálně pružní co se týká organizace vaší práce a soukromého času. Společnost Agropartner zastupuje na českém trhu nizozemskou společnost Lely, a za 30 let působení má na kontě stovky úspěšně dokončených projektů, o které se budete moct při jednání opřít.

AGRO-partner s.r.o.

Co bude vaší naplní?

Obchodní činnost a prezentace technologií

Vedení jednotlivých projektů

Dozorování dodávek, instalací a poprodejních služeb

Účast na celostátních i regionálních výstavách

Co požadujeme?

Chuť pracovat v oboru zemědělství

Řešení nejen po obchodní ale i technické stránce

Obchodní zkušenosti a zájem o moderní technologie

Řidičský průkaz B, znalost MS Office

Co získáte?

Jasný fix a participaci na zisku projektů

Služební automobil, notebook, mobilní telefon

Práci s lídrem v oblasti Hi-tech zemědělství

Velký důraz klademe na “wellbeing”

O firmě

Společnost AGRO-partner s.r.o. je českou rodinnou firmou. Společně se svými partnery uplatňuje řešení, která vytváří prosperující a udržitelnou budoucnost zemědělství. Jsou průkopníky a vizionáři v oblasti stájových technologií a zemědělské techniky již od roku 1991.

Za vším stojí Ing. Jaroslav Hrůša, který naší společnost založil. Klíčový byl pro firmu počátek spolupráce s rakouskou firmou Case, resp. Steyr, která vyrábí spolehlivé traktory. Získali jsme tím své místo na trhu a spokojení zákazníci nám jen přibývali. Dalším milníkem byl rok 2003, kdy si nás vybrala nizozemská společnost Lely jako jediného importéra veškerého svého sortimentu do České a Slovenské republiky. V duchu tradice Lely jsme začali působit na trhu jako inovátor v zemědělství. Nejen smysluplnými inovátorskými technologiemi s budoucností, ale také svým nadstandardním servisem. Náš dominantní podíl na trhu je dán obrovským náskokem uceleného automatizačního a informačního konceptu firmy Lely před ostatními výrobci a dodavateli.

Za naši poctivou práci sbíráme i mnohá ocenění. V roce 2019 jsme získali cenu Český lídr Jihočeského kraje. V roce 2022 jsme toto prestižní ocenění obhájili. Každoročně nám je udělován GOLD certifikát od společnosti Lely a AAA+ od firmy Bisnode.

Chceme být ti nejlepší v oboru, proto neustále sledujeme vývoj na trhu u nás i v zahraničí, necháváme se inspirovat a sami neustále rozvíjíme své schopnosti a dovednosti. Nehledáme nejjednodušší cestu, ale vyhovující a udržitelná řešení. Prodejem a montáží produktů naše služby nekončí. Zákazníkům poskytujeme také profesionální servisní a skladové služby, školení, odborné poradentství a semináře. A v neposlední řadě klademe důraz na týmovou spolupráci. AGRO-partner s.r.o. tvoří několik oddělení. Máme vlastní projekční tým, tým pro podporu řízení farem, prodejní a poprodejní tým, instalační a servisní tým. Klíčové jsou pro nás i vztahy s partnery. Na Slovensku úzce spolupracujeme s dceřinou firmou DTC SK s.r.o.

VOLNÉ POZICE

Pozice které právě obsazujeme

NAKOPNEME TO SPOLEČNĚ

Chcete podpořit váš projekt?

orem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labconsectetur, adipisci velit, sed quia non numquam eius modi tempora incidunt ut labore et dolore magnam aliquam quaerat voluptatem.

Než odejdete...

Řekněte nám, prosím, proč jste se rozhodli nepřihlásit