Vystoupit ze své zóny komfortu je někdy těžké. Trh kráčí kupředu mílovými kroky, situace se nám mění před očima a je třeba se tomu přizpůsobit. Pokud v naší nabídce nenajdete to správné školení pro své potřeby, neváhejte se nám ozvat, rádi navrhneme kurs přímo na míru! 

Přehrát video

Nefunguje obchodní oddělení dle vašich představ?
Pozvěte si nás. Po vzoru pořadu “
Ano, šéfe!” se důsledně podíváme pod pokličku vašeho obchodního oddělení a na rovinu vám řekneme, kde to vázne. Zda má smysl pokračovat, co je nutné a jak to udělat či nastavit, aby vše fungovalo, jak má.
A pokud bude třeba, tak i zrealizujeme v praxi.

v čem jsme jiní?

Nefunguje Vám nábor dle vašich představ?
Ozvěte se nám! Máme mnohaleté zkušenosti s marketingem a dokážeme oslovit kandidáty, kteří se přesně hodí na vaši pozici. Dlouhodobě budujeme síť profesionálů a kontaktů nejen na sociálních sítích, což nám dává možnost přesně mířit a přitáhnout pozornost těch, jejichž životopisy budou relevantní.
Nepošleme vám jich stovky, ani desítky. S kampaní od nás je stohům životopisů konec!

Generátory / databáze CV

Agentury

CENA: 2-3 x násobek platu

Generátory / databáze CV

Agentury

CENA: 2-3 x násobek platu

Personální marketing nás živí již řadu let

personální
marketing nás živí již řadu let

Již více než 14 let je nedílnou součástí mého života obchod. Při své praxi konzultanta a díky několikaleté praxi v nadnárodních společnostech, jsem vybudoval a vedl obchodní týmy o velikosti až 90 spolupracovníků. Díky poskytovaným službám interim-manažera se zároveň stále držím v "kondici" a neustále doplňuji nové poznatky z nejrůznějších obchodních odvětví.

Ing. Přemysl Málek

14 let budování prodejních týmů

Prošel jsem si trh z pozice obchodníka. V průběhu téměř deseti let jsem absolvoval tisíce obchodních schůzek napříč snad všemi odvětvími B2B a B2C obchodu. Měl jsem možnost studovat, co ve které branži funguje, na co zákazníci slyší. K tomu přidejme studium žurnalistiky a celoživotní zájem o moderní technologie a fenomén sociálních sítí. Mix těchto dovedností využívám k tomu, abych i pro váš produkt vytvořil takovou marketingovou strategii, která nadchne i vaše zákazníky.

Jan Brumlík

10 let zkušeností s marketingem

Jsem profesionál s více než 15 lety zkušeností a zodpovědným přístupem ke každému projektu. Zkušenosti s prací ve full service reklamních agenturách na pozici Art Director mi dovolují přistupovat ke každé zakázce komplexně. Věnuji se především tvorbě printových, outdoorových a online vizuálů. Záleží mi na tom, abych tvořila originální práci na míru. Sleduji trendy, poskytuji vysokou kvalitu a originální práci, dle představ klienta. Navrhnu optimální řešení pro
Vaše potřeby a možnosti.

Petra Peňáková

15 let zkušeností s grafikou

Proč jsme špičkou v oboru?

ÚSPĚŠNĚ OBSAZENO DÍKY NAŠEMU MARKETINGU

Obsazené pozice za poslední dobu

Předchozí
Další

Jak spolupráce s námi probíhá?

VYTVOŘÍME
KAMPAŇ

PŘIPRAVÍME
LANDING PAGE

POHOVORUJEME
A TESTUJEME

DORUČÍME
IDEÁLNÍ KANDIDÁTY

Ukázky našich úspěšných kampaní

pojďte do toho
s námi!

kandidátů z našich kampaní stále pracuje na obsazované pozici

se projeví proaktivita, pracovitost a spolupráce v týmu

nám umožňuje přitáhnout pracanty, kteří jsou dlouhodobě loajální

Časté dotazy

Pokud se to dělá špatně, můžou být. Naším standardem proto je vždy s klientem detailně prodiskutovat jeho představy, požadavky a možnosti. Teprve potom jsme schopni vytvořit tu správnou kampaň, abychom našli vhodné uchazeče.

Opíráme se o léta zkušeností a o výsledky. Pokud si vyberete jednu z garantovaných služeb, máte jistotu, že na každou obsazovanou pozici zaručujeme dodání minimálně dvou relevantních pracovníků, kteří splňují vámi daná kritéria a jsou připraveni nastoupit za podmínek, které stanovíte. Pokud by kandidát z jakéhokoli důvodu nepodepsal pracovní smlouvu či nenastoupil, nefakturujeme 2. ani 3. část. Pokud by nastoupil, ale neabsolvoval úspěšně zkušební dobu 3 měsíců, nebudeme účtovat 3. část.

Především ohromná úspora vašeho času. Pokud vás uchazeč zaujme svým profilem, můžeme Vám dodat jeho video představení. Tím pádem hned uvidíte, jak vystupuje, jak se vyjadřuje, jak reaguje na položenou otázku, atd. Můžeme se domluvit i na tom, že nám pošlete sadu otázek, které uchazečům standardně pokládáte a my natočíme jeho odpovědi.

Kombinujeme více způsobů podle pozice, kterou potřebujete obsadit. Využíváme vlastní dlouhodobě budované okruhy specialistů, obchodníků a manažerů obchodních týmů. Zároveň tvoříme skryté marketingové kampaně na sociálních sítích a internetu tak, abychom byli na očích cílového publika. Zde využíváme rozsáhlých marketingových, grafických a mediálních zkušeností.

Záleží, na jaké formě spolupráce se dohodneme. Kromě životopisů od nás můžete dostávat i výsledky testů nebo video CV, kde o uchazeči zjistíte mnohem víc, než z klasického životopisu.

V první řadě závisí samozřejmě na rozsahu služby. U služeb s garancí náš model počítá s platbou, rozloženou do tří částek. Garantuje to, že dodaný kandidát bude produktivní, aktivní a úspěšně absolvuje zkušební dobu. Obecně jde o částku = výši průměrné měsíční odměny / mzdy na dané pozici. Částku lze upravovat individuálně s přihlédnutím k délce spolupráce a množství obsazovaných pozic.

Potřebujete poradit nebo individuální řešení?

Přidejte se k firmám, které již našich služeb využívají

Firmy, které již našich služeb využívají

Potřebujete pouze částečnou podporu v oblasti náboru?

Asistence výb. řízení

Testování uchazečů

NAKOPNEME TO SPOLEČNĚ

Chcete vyhledat ten správný článek do skládačky?

Potřebujete doplnit tým? Máte problémy s fluktuací? Nebo jen ne a ne najít toho správného člověka? Pak se na nás neváhejte obrátit. Zkonzultujeme, vyhodnotíme situaci, nebo vám toho pravého rovnou najdeme.